Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Servis manipulační techniky, servis vysokozdvižných vozíků Doosan, Daewoo, Komatsu, Jungheinrich, Linde, Tailift

Společnost DW Forklift s.r.o. zajišťuje servis vysokozdvižných vozíků po celé České republice. Servisní sít je složena z centrály umístěné v Praze a lokálních poboček po celé ČR. Centrální sklad náhradních dílů je také umístěn v Praze a každá servisní pobočka v ČR a mobilní technici vlastní své sklady ND. V případě, že požadovaný ND není skladem v ČR je bezodkladně objednán v centrálním skladu Belgii s doručením do 24 hodin. Servisní technici jsou pravidelně školeni včetně pravidelného školení spojené s údržbou a novinkami LPG zařízení. Mobilní technici vlastní oprávnění provádět technické kontrolní a revizní zprávy LPG zařízení.

Servisní oddělení se zabývá kompletní servisní činností a dodávkami náhradních dílů pro veškeré značky manipulační techniky.

 Naše společnost je držitelem certifikátů "Autorizovaný servis", které jsou vystaveny výrobci těchto značek manipulační techniky. Získání těchto certifikátů předcházelo splnění mnoha podmínek, jako například absolvovat mnohá odborná školení v zahraničí, mít perfektní znalost problematiky servisu manipulační techniky, mít nezbytné vybavení speciálními přístroji pro kompletní diagnostiku manipulační techniky, vlastnit speciální nářadí a přípravky, mít vybudovaný sklad náhradních dílů, servisní dílnu a samozřejmě servisní mechaniky s auty, atp. Veškeré toto zázemí dává našim zákazníkům záruku na kvalitu a rychlost provedeného servisu.


Naše společnost DW Forklift s.r.o. provádí servis manipulační techniky pro cca 1.500  zákazníků a tento počet se neustále zvyšuje. Současná doba klade hlavní důraz na kvalitu a rychlost poskytovaných služeb. Tomuto trendu se samozřejmě přizpůsobila i naše společnost a pro naše zákazníky jsme schopni zajistit další služby.

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky

kontaktujte nás