Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Běžné, střední a generální opravy

Běžné servisní zásahy se provádí přímo u jednotlivých zákazníků do 24 hodin od nahlášení závady.

Naše společnost provádí také střední a generální opravy tzv. výměnným způsobem, což má pro zákazníka nespornou výhodu v tom, že nemusí čekat na provedení střední a generální opravy a není nucen si pronajmout vysokozdvižný vozík po dobu opravy. Střední opravy provádíme výměnným způsobem za jednotlivé odpovídající agregáty pro shodné typy manipulační techniky. Cena takto provedené střední opravy závisí na druhu agregátu ( motor, převodovka, měnič, náprava, atd. ).

mám zájem

Vozík před generální opravou :

Vozík po generální opravě :

Vozík před generální opravou :

Vozík po generální opravě :

V případech provedení standardní generální opravy, je termín 3 týdny od podepsání smlouvy. Cena generální opravy se pohybuje již od 220.000,- Kč, dle vybavení vozíku. Na dobu generální opravy jsme schopni zákazníkům zapůjčit vysokozdvižný vozík odpovídajícího provedení.

Při provedení generální opravy výměnným způsobem se cena se pohybuje již od 245.000,- Kč, dle vybavení vozíku. Na takto generálkované vozíky poskytujeme nadstandardní záruční dobu v trvání 2 let nebo 2000 mth, tzn. Stejnou záruční dobu, jako na vozík nový.

kontaktujte nás